Rama blacharska posadzkowa

Rama blacharska posadzkowa to rodzaj ramy blacharskiej montowanej w posadzce. Podobnie jak pozostałe ramy, służy ona do przeprowadzania napraw karoserii. Doskonale sprawdza się zarówno w przypadku samochodów osobowych, jak i dostawczych. Jej ogromną zaletą jest to, że nie zajmuje ona niepotrzebnie miejsca w warsztacie. Jest połączona z posadzką. Nieużytkowana pozwala na nieograniczone korzystanie z danego stoiska blacharskiego, bez konieczności jej przemieszczania.

Rama blacharska posadzkowa jest złożona z kilku modułów. Krótkie kratownice przeznaczone są do prostowania aut osobowych, z kolei długie najczęściej wykorzystywane są do napraw aut dostawczych. Sprawdzają się jednak również w przypadku niektórych osobówek. Rama składa się z szyn, które są wkomponowane w posadzkę. Każda z nich posiada prowadnice, w których montuje się siłowniki oraz uchwyty progowe. W skład zestawu wchodzi oczywiście dopasowany do potrzeb klienta system ciągnący. Może być to siłownik wektorowy lub wieża ciągnąca. Ramy blacharskie posadzkowe mogą być wyposażone także w podnośniki nożycowe.

 

Montaż ramy blacharskiej w posadzce

Rama blacharska w posadzce wymaga solidnego montażu, aby była w pełni funkcjonalna, a przede wszystkim bezpieczna dla pracowników. Szyny ramy są zbrojone, a następnie zalewane betonem. To gwarantuje im odpowiednią wytrzymałość. Nasza firma świadczy nie tylko usługi produkcji ram blacharskich w posadzce. Zajmujemy się również dowozem materiałów na miejsce oraz profesjonalnym montażem. Jeśli więc zależy Państwu na kompleksowej obsłudze, zapraszamy do kontaktu! Z pewnością dobierzemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie.