Rama blacharska posadzkowa

Rama blacharska posadzkowa to rodzaj ramy blacharskiej montowanej w posadzce. Podobnie jak pozostałe ramy, służy ona do przeprowadzania napraw karoserii. Doskonale sprawdza się zarówno w przypadku samochodów osobowych, jak i dostawczych. Jej ogromną zaletą jest to, że nie zajmuje ona niepotrzebnie miejsca w warsztacie. Jest połączona z posadzką. Nieużytkowana pozwala na nieograniczone korzystanie z danego stoiska blacharskiego, bez konieczności jej przemieszczania.

Rama blacharska posadzkowa jest złożona z kilku modułów. Krótkie kratownice przeznaczone są do prostowania aut osobowych, z kolei długie najczęściej wykorzystywane są do napraw aut dostawczych. Sprawdzają się jednak również w przypadku niektórych osobówek. Rama składa się z szyn, które są wkomponowane w posadzkę. Każda z nich posiada prowadnice, w których montuje się siłowniki oraz uchwyty progowe. W skład zestawu wchodzi oczywiście dopasowany do potrzeb klienta system ciągnący. Może być to siłownik wektorowy lub wieża ciągnąca. Ramy blacharskie posadzkowe mogą być wyposażone także w podnośniki nożycowe.

 

Montaż ramy blacharskiej w posadzce

Rama blacharska w posadzce wymaga solidnego montażu, aby była w pełni funkcjonalna, a przede wszystkim bezpieczna dla pracowników. Szyny ramy są zbrojone, a następnie zalewane betonem. To gwarantuje im odpowiednią wytrzymałość. Nasza firma świadczy nie tylko usługi produkcji ram blacharskich w posadzce. Zajmujemy się również dowozem materiałów na miejsce oraz profesjonalnym montażem. Jeśli więc zależy Państwu na kompleksowej obsłudze, zapraszamy do kontaktu! Z pewnością dobierzemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie.

Tagy:

plechový rám, plechové rámy, plechové panely, rámy na opravu kabíny nákladných vozidiel, rámy na opravu strechy nákladných vozidiel, plechové rámy nákladných vozidiel, rámy na opravy nákladných vozidiel, dielenské vybavenie, výrobca plechových rámov, plechové rámy nákladných vozidiel, doska na opravu karosérie , oprava karosérie, výrobca plechových rámov, cena plechového rámu, frézovanie, sústruženie, kovoobrábanie, Docer, výrobca plechových Docer