Rama blacharska z podnośnikiem

Rama blacharska z podnośnikiem jest przeznaczona do naprawy samochodów powypadkowych. Umożliwia zarówno pracę nad drobnymi usterkami, jak i poważnymi uszkodzeniami. Dzięki wyposażeniu w podnośnik rama może być wykorzystywana do różnych celów. Z powodzeniem posłuży jako stanowisko robocze, jak i zamiennik oddzielnego podnośnika. Umożliwi to komfortową pracę, nie tylko w przypadku konieczności wyprostowania samochodu, ale i dodatkowych prac blacharsko-lakierniczych na późniejszym etapie naprawy. Jest to więc uniwersalne, wygodne w użyciu narzędzie.

Rama blacharska z podnośnikiem najczęściej wykorzystywana jest do naprawy samochodów osobowych. Można na niej umieszczać również auta terenowe czy dostawcze. Istotną kwestią przy wyborze tego typu ramy blacharskiej jest udźwig podnośnika. Zwykle oscyluje on w granicach 3 ton. Przy wyborze ramy blacharskiej warto zwrócić uwagę także na system ciągnący dozer. Najpopularniejsze modele mają udźwig 10 ton. Może być on montowany z każdej strony pojazdu – z przodu, z tyłu oraz po jego bokach. Dzięki temu możliwe jest skuteczne prostowanie, bez względu na umiejscowienie wgniecenia. Rama blacharska z podnośnikiem może być wolnostojąca, jak i zamontowana w posadzce, jako rama blacharska posadzkowa. Dzięki temu po złożeniu nie będzie ona zajmować miejsca w warsztacie i umożliwi komfortową pracę. Rama wyposażona jest w konsolę sterującą, dzięki której możliwe jest wygodne ustawienie wybranej wysokości.

Jeśli szukają Państwo ramy blacharskiej z podnośnikiem wysokiej jakości, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Tagy:

plechový rám, plechové rámy, plechové panely, rámy na opravu kabiny nákladních vozidel, rámy na opravu střechy nákladních vozidel, plechové rámy nákladních vozidel, rámy na opravy nákladních vozidel, dílenské vybavení, výrobce plechových rámů, plechové rámy nákladních vozidel, deska na opravu karoserie, oprava karosérie, výrobce plechových rámů, cena plechového rámu, frézování, soustružení, kovoobrábění, docer, výrobce plechových  docer