Mini rama blacharska

Mini rama blacharska to rodzaj tradycyjnej ramy blacharskiej, przeznaczonej do naprawy karoserii samochodowej. Doskonale sprawdza się do szybkich, niewymagających prac. Charakteryzuje się stosunkowo niewielkimi wymiarami i zmniejszonym udźwigiem w porównaniu do klasycznych ram blacharskich. Z powodzeniem można wykorzystać ją do naprawy samochodów osobowych o niewielkiej masie, szczególnie nieprzekraczającej 3 ton. Posiadanie mini ramy blacharskiej w warsztacie pozwala na prowadzenie więcej niż jednej naprawy jednocześnie, szczególnie w sytuacjach awaryjnych.

Odpowiednia konstrukcja mini ramy blacharskiej umożliwia sprawny montaż auta oraz wygodny dostęp do wszystkich kluczowych elementów samochodu. Dzięki temu proces naprawy przebiega bez zakłóceń. Oczywiście do mini ramy blacharskiej można bez problemu zamocować dozer, czyli słup naprawczy, za pomocą którego możliwe jest efektywne pozbycie się między innymi wgnieceń.

Mini ramy blacharskie mogą być wykorzystywane nie tylko zgodnie ze swoim pierwotnym przeznaczeniem. Modele wyposażone w podnośnik posłużą z powodzeniem także jako narzędzie do sprawnego podniesienia pojazdu, na przykład w celu sprawdzenia podwozia.

Mini rama blacharska składa się ze szkieletu wykonanego z profili zamkniętych. Standardowe wyposażenie obejmuje między innymi 4 ramiona boczne przesuwne do mocowania szczęk, 4 szczęki zaciskowe hartowane czy docer z układem hydraulicznym. Rama może być wyposażona także w dodatkowe elementy, na przykład uchwyty specjalistyczne do samochodów konkretnych marek.

Jeśli potrzebują Państwo mini ramy blacharskiej do swojego zakładu, zapraszamy do kontaktu.

Tagi:

rama blacharska, ramy blacharskie, płyty blacharskie, ramy do napraw kabin samochodów ciężarowych, ramy naprawcze blacharskie, ramy blacharskie do ciężarówek, ramy naprawcze do ciężarówek, wyposażenie warsztatów, ramy blacharskie producent, ramy blacharskie do samochodów ciężarowych, płyta do naprawy karoserii, ramy do naprawy karoserii, rama blacharska producent, rama blacharska cena, frezowanie, toczenie, obróbka metali, docer, ramy blacharskie docer