HYDRAULIKA SIŁOWA

Firma ślusarsko-tokarska TAPKA prowadzi w Krakowie sprzedaż urządzeń niezbędnych do wyposażenia warsztatów blacharskich oraz innych firm usługowo-produkcyjnych. Jednym z działów naszej oferty jest hydraulika siłowa. Oferujemy produkty solidne i trwałe w użytkowaniu, niezawodne i łatwe w obsłudze. Walory użytkowe naszych urządzeń zapewnią Waszym firmom skuteczne i sprawne działanie na wszystkich stanowiskach pracy.

Urządzenia hydrauliczne do wyposażenia blacharni

W naszej ofercie znajdziecie szereg urządzeń, dzięki którym praca serwisu blacharskiego będzie przebiegać łatwiej i skuteczniej. Sprzedajemy hydrauliczne zestawy rozpierające, służące głównie do usuwania lekkich uszkodzeń powypadkowych takich jak wgniecenia, wygięcia i skrzywienia. Doskonale sprawdzają się podczas napraw wielu elementów blacharskich nadwozia pojazdu.
Oferujemy dwustopniowe pompy hydrauliczne ręczne lub nożne przeznaczone do zasilania siłowników hydraulicznych. Znajdują one zastosowanie w zestawach naprawczych w serwisach samochodowych oraz w ramach blacharskich do napraw samochodów. Znajdziecie u nas różnego typu pompy hydrauliczne używane do napędu różnych przyrządów i urządzeń hydraulicznych.
HYDRAULICZNY ZESTAW ROZPIERAJĄCY HZR-4

HYDRAULICZNY ZESTAW ROZPIERAJĄCY OMEGA 4T

Hydrauliczny zestaw rozpierający OMEGA 4T służy głównie do usuwania lekkich uszkodzeń powypadkowych takich jak : wgniecenia, wygięcia, skrzywienia.
Cechą charakterystyczną zestawu jest możliwość zastosowania go przy prostowaniu takich elementów jak: drzwi, błotniki, pokrywy silnika, pokrywy bagażnika itp. Zestaw składa się z siłowników hydraulicznych o różnym działaniu (rozpierający, podnośnikowy, ściągający, szczękowy), pompy hydraulicznej i szeregu kształtowych końcówek. Dają się one w prosty sposób połączyć za pomocą gwintów, przetyczek lub specjalnych złączy.
HYDRAULICZNY ZESTAW ROZPIERAJĄCY HZR-10

HYDRAULICZNY ZESTAW ROZPIERAJĄCY OMEGA 10T

Hydrauliczny zestaw rozpierający OMEGA 10T służy głównie do napraw karoserii samochodowych po wypadkach. Cechą charakterystyczną zestawu jest możliwość wywierania sił na elementy o dużej sztywności. Zestaw składa się z siłownika rozpierającego, pompy hydraulicznej, przedłużaczy i szeregu kształtowych końcówek,  które dają się w prosty sposób połączyć za pomocą gwintów, przetyczek lub specjalnych złączy.
POMPA HYDRAULICZNA DWUSTOPNIOWA PHD1-63/2,5 , PHD1-63/2,5N

POMPA HYDRAULICZNA DWUSTOPNIOWA

Pompy hydrauliczne są dwustopniowymi pompami ręcznymi lub nożnymi, przeznaczonymi do zasilania siłowników hydraulicznych. Wraz z odpowiednim wyposażeniem wchodzą w skład zestawów naprawczych używanych w warsztatach samochodowych.
POMPA PNEUMATYCZNO -- HYDRAULICZNA ZPH 63/06

POMPA PNEUMATYCZNO - HYDRAULICZNA

Pompa ta służy do napędu różnych przyrządów i urządzeń hydraulicznych. Składa się z dwóch głównych zespołów: pneumatycznego i hydraulicznego. Pompa napędza trwale z nim związany siłownik hydrauliczny 

Tagi:

rama blacharska, ramy blacharskie, płyty blacharskie, ramy do napraw kabin samochodów ciężarowych, ramy naprawcze blacharskie, ramy blacharskie do ciężarówek, ramy naprawcze do ciężarówek, wyposażenie warsztatów, ramy blacharskie producent, ramy blacharskie do samochodów ciężarowych, płyta do naprawy karoserii, ramy do naprawy karoserii, rama blacharska producent, rama blacharska cena, frezowanie, toczenie, obróbka metali, docer, ramy blacharskie docer