SYSTEMY POMIAROWE

Dodatkowym wyposażeniem do oferowanych przez naszą firmę ram naprawczych a dość często spotykanym w naszym kraju i cieszącym się dobrą opinią wśród blacharzy są mechaniczne systemy pomiarowe.
Konstrukcja tych systemów wykonana jest z profili aluminiowych zapewniających sztywność i lekkość. Pomiar kontrolny punktów bazowych karoserii może być przeprowadzany przed, w trakcie jak i po dokonaniu naprawy. Mechaniczny system pomiarowy składa się z pomiaru dolnego oraz współpracującego z nim układu górnego bramki. Układ dolny bazuje na ramie pomiarowej a układ pomiarowy górny współpracuje za pomocą suwaków z ramą dolną. Pomiar górnej i dolnej części karoserii odbywa się w układzie prostokątnych x, y i z. Do pomiaru górnych części karoserii, komory silnika oraz bagażnika zostało zaprojektowane górne urządzenie pomiarowe bramka. 
System pomiarowy dolny
System pomiarowy górny
System pomiarowy górny podpięty do samochodu osobowego
System pomiarowy górny
System pomiarowy dolny
System pomiarowy dolny
Dokonując jakichkolwiek pomiarów należy kierować się kartami pomiarowymi dostępnymi dla każdego modelu i rocznika samochodu. Są to katalogi firm: AUTODATA, AUTOINFO.

Cennik

Systemy pomiarowe:

Systemy pomiarowe dolne dł, 4000 mm - w zależności od typu od 4800zł
Systemy pomiarowe górne (branka) - w zależności od typu od 1800zł
Listwy pomiarowe rozsuwane dł. 2000 - 3500 mm 450-500zł


*ceny zamieszczone powyżej są cenami netto

Tagi:

rama blacharska, ramy blacharskie, płyty blacharskie, ramy do napraw kabin samochodów ciężarowych, ramy naprawcze blacharskie, ramy blacharskie do ciężarówek, ramy naprawcze do ciężarówek, wyposażenie warsztatów, ramy blacharskie producent, ramy blacharskie do samochodów ciężarowych, płyta do naprawy karoserii, ramy do naprawy karoserii, rama blacharska producent, rama blacharska cena, frezowanie, toczenie, obróbka metali, docer, ramy blacharskie docer