Ramy blacharskie do napraw samochodów ciężarowych

Nasza krakowska firma specjalizuje się w produkcji wykorzystywanych przez zakłady blacharskie ram do naprawy samochodów ciężarowych. Nasze ramy blacharskie to solidne urządzenia, bez których naprawa ramy nośnej samochodu ciężarowego po kolizji oraz naprawa kabiny pojazdu powypadkowego nie byłaby możliwa.
Podczas wypadku drogowego z udziałem samochodu ciężarowego najczęściej uszkodzeniom ulegają kabina samochodu i rama pojazdu. Rama, na której zbudowany jest pojazd ciężarowy, może ulec odkształceniom na skutek intensywnej i niewłaściwej eksploatacji. Także rama auta poddawanego dużym przeciążeniom prędzej, czy później ulegnie zniekształceniu. Ma to duży wpływ na komfort jazdy oraz bezpieczeństwo na drodze.
Rama blacharska do naprawy samochodów ciężarowych
Rama blacharska z podpiętą kabiną ciężarową

Naprawy ram oraz kabin ciężarówek

Profesjonalne zakłady blacharskie podejmują się napraw i prostowania zarówno ram pojazdu, jak i przywracania pierwotnej geometrii kabinom samochodów ciężarowych. Nasza firma dostarcza warsztatom ramy blacharskie do napraw samochodów ciężarowych. Płyty blacharskie produkcji firmy TAPKA&TAPKA doskonale poradzą sobie podczas naprawy odkształconych ram samochodowych. Wykonane są z grubościennych profili zamkniętych sprowadzanych z Austrii i Niemiec, które zapewniają sztywność i wytrzymałość konstrukcji podczas skomplikowanych napraw samochodów ciężarowych.
Ramy blacharskie do napraw kabin samochodów ciężarowych to rozbudowane konstrukcje pozwalające na monitorowanie podczas ciągnięcia odkształconych elementów kabiny pojazdu ciężarowego wszystkich strategicznych punktów. Dzięki sprawnie pracującym docerom i dokładnym systemom pomiarowym odtworzenie pierwotnego kształtu i wymiaru kabiny ciężarówki nie nastręcza serwisom blacharskim większych problemów. Ramy blacharskie do napraw kabin można uzupełnić o dodatkowe docery, co z pewnością ułatwi i przyspieszy pracę.

Tagi:

rama blacharska, ramy blacharskie, płyty blacharskie, ramy do napraw kabin samochodów ciężarowych, ramy naprawcze blacharskie, ramy blacharskie do ciężarówek, ramy naprawcze do ciężarówek, wyposażenie warsztatów, ramy blacharskie producent, ramy blacharskie do samochodów ciężarowych, płyta do naprawy karoserii, ramy do naprawy karoserii, rama blacharska producent, rama blacharska cena, frezowanie, toczenie, obróbka metali, docer, ramy blacharskie docer