Ramy blacharskie do napraw samochodów ciężarowych

Nasza krakowska firma specjalizuje się w produkcji ram blacharskich do napraw samochodów ciężarowych. Urządzenia te są wykorzystywane w zakładach blacharskich i lakierniczych.

Produkowane przez nas ramy to solidnie wykonane urządzenia, bez których naprawa ramy nośnej samochodu ciężarowego po kolizji oraz naprawa kabiny pojazdu powypadkowego nie byłaby możliwa. Podczas wypadku drogowego z udziałem samochodu ciężarowego najczęściej uszkodzeniom ulegają kabina samochodu i rama pojazdu. Rama, na której zbudowany jest pojazd ciężarowy, może również ulec odkształceniom na skutek intensywnej i niewłaściwej eksploatacji. Także rama auta poddawanego dużym przeciążeniom prędzej, czy później ulega zniekształceniu. Ma to duży wpływ na komfort jazdy oraz bezpieczeństwo na drodze. W takiej sytuacji niezbędna jest naprawa przy użyciu ramy blacharskiej.
Rama blacharska do naprawy samochodów ciężarowych
Rama blacharska z podpiętą kabiną ciężarową

Płyta blacharska do napraw kabin samochodów ciężarowych i vanów

Płyta blacharska do napraw kabin samochodów ciężarowych to urządzenie o rozbudowanej konstrukcji, pozwalające na monitorowanie wszystkich strategicznych punktów podczas ciągnięcia odkształconych elementów auta. Dzięki sprawnie pracującym docerom i dokładnym systemom pomiarowym, odtworzenie pierwotnego kształtu i wymiaru kabiny ciężarówki nie nastręcza serwisom blacharskim większych problemów. Ramy blacharskie do napraw kabin można uzupełnić o dodatkowe docery, co z pewnością ułatwi i przyspieszy pracę. Płyty blacharskie produkcji firmy Tapka doskonale poradzą sobie podczas naprawy odkształconych ram samochodowych. Wykonane są z grubościennych profili zamkniętych, które zapewniają sztywność i wytrzymałość konstrukcji podczas skomplikowanych napraw kabin samochodów ciężarowych, co gwarantuje przywrócenie ich pierwotnej geometrii.

Płyta do prostowania samochodów

Produkowane przez naszą firmę płyty do prostowania samochodów ciężarowych mogą być stosowane także do naciągania płyty podłogowej innych pojazdów. Urządzenia te mogą być również wykorzystywane do naprawy vanów, autobusów, maszyn budowlanych, naczep i przyczep oraz innych rodzajów samochodów. Oprócz płyt do prostowania można zakupić w naszym zakładzie różnego rodzaju siłowniki, uchwyty i mocowania potrzebne do pracy w warsztacie blacharskim. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do kontaktu.

Tagi:

rama blacharska, ramy blacharskie, płyty blacharskie, ramy do napraw kabin samochodów ciężarowych, ramy naprawcze blacharskie, ramy blacharskie do ciężarówek, ramy naprawcze do ciężarówek, wyposażenie warsztatów, ramy blacharskie producent, ramy blacharskie do samochodów ciężarowych, płyta do naprawy karoserii, ramy do naprawy karoserii, rama blacharska producent, rama blacharska cena, frezowanie, toczenie, obróbka metali, docer, ramy blacharskie docer