Obróbka skrawaniem

Nasza firma od początku swojej działalności specjalizowała się w świadczeniu usług obróbki skrawaniem i wykonywaniu prac ślusarskich. Jakiś czas temu dostrzegliśmy szansę na dynamiczny rozwój naszej firmy, poprzez wykorzystanie do obróbki metali nowoczesnych maszyn sterowanych numerycznie. To pozwoliło nam zrobić duży krok w kierunku unowocześnienia naszej produkcji. Aktualnie oprócz konwencjonalnych technik stosujemy obróbkę CNC. Na nasze zaplecze techniczne składają się tokarki CNC i frezarki CNC, szlifierki do otworów i wałków, piły taśmowe, gilotyny, prasy krawędziowe, prasy mechaniczne i hydrauliczne, walcarki i automaty spawalnicze. Oferujemy usługi w zakresie obróbki skrawaniem m.in.: frezowanie, toczenie i hartowanie.

Obróbka skrawaniem CNC

O zaletach obróbki skrawaniem CNC nie trzeba nikogo przekonywać. Warto tylko przypomnieć, że maszyny sterowane cyfrowo poprzez programy komputerowe wykonują swoją pracę z niebywałą dokładnością w sposób powtarzalny. To pozwala na szybką i dokładną realizację dużych zleceń. Obróbka skrawaniem CNC eliminuje ludzkie błędy i przyczynia się do oszczędności surowca. Wszystkie elementy wykonane obrabiarkami sterownymi numerycznie cechuje duża dokładność wymiarów i doskonała jakość krawędzi.

Produkcja konstrukcji stalowych

Zajmujemy się produkcją konstrukcji stalowych. Dzięki rozbudowanej bazie maszynowej oraz kompetentnym i profesjonalnym pracownikom produkujemy spełniające wszelkie standardy i oczekiwania kontrahentów lekkie konstrukcje stalowe, oraz części do maszyn kolejowych i do maszyn rolniczych. Zatrudniamy własnych projektantów, a prace wykonujemy na podstawie rysunków własnych lub powierzonych. Jesteśmy firmą solidną i rzetelnie podchodzącą do wszystkich prac związanych z obróbką metali.

Zakres wykonywanych przez naszą firmę usług obejmuje:

  • toczenie:  przedmioty o średnicy do Ø800 mm i długości max. 3300 mm,
  • frezowanie: maksymalna długość przejścia stołu frezarek w osi x = 1500 mm, w osi y = 700 mm, w osi z = 750 mm,
  • szlifowanie wałków o średnicy do Ø 250 mm i długości max. 1000 mm, 
  • szlifowanie otworów o średnicy do Ø 550 mm,
  • strugania: maksymalna długość przejścia stołu strugarki 500 mm, maksymalna wysokość przedmiotu 450 mm, szerokość do 500 mm,
  • spawanie elementów stalowych elektrycznie, Tig/Mig/Mag,
  • spawanie elementów ze stali nierdzewnej.

Tagi:

rama blacharska, ramy blacharskie, płyty blacharskie, ramy do napraw kabin samochodów ciężarowych, ramy naprawcze blacharskie, ramy blacharskie do ciężarówek, ramy naprawcze do ciężarówek, wyposażenie warsztatów, ramy blacharskie producent, ramy blacharskie do samochodów ciężarowych, płyta do naprawy karoserii, ramy do naprawy karoserii, rama blacharska producent, rama blacharska cena, frezowanie, toczenie, obróbka metali, docer, ramy blacharskie docer